Plafonieră ZOE negru LED
379,02 lei
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Elegant, minimalist, unic – lampa ZOE este combinația perfectă între design modern și caracterul de mansardă. Creat pentru cei care apreciază simplitatea în forma sa perfectă. Caracterul său universal permite integrarea armonioasă în diverse spații de acasă.
Maestrul simplității
Neprevăzut ca formă, dar impresionant. ZOE este dovada că adevărata putere constă în minimalism. Alegându-l, optezi pentru o universalitate care nu se va demoda niciodată și se va potrivi mereu în spațiul tău.
ZOE este locul în care ai nevoie
Deși perfect pentru camera de zi sau dormitor, ZOE își va găsi cu ușurință locul în orice cameră. Trebuie doar să alegi culoarea care se va potrivi cel mai bine cu interiorul tău: alb subtil sau negru intens. Sau poate te vei decide pe ambele?
Design și calitate poloneză
ZOE este dovada că designul excelent și producția de înaltă calitate sunt domeniul polonez creatori. Am îngrijit fiecare detaliu pentru ca tu să te bucuri nu doar de aspectul frumos, ci și de durabilitatea lămpii.
Invită modernitatea în casa ta!
Informații suplimentare
| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 7,2 × 7,2 × 8,3 cm |
| Categorie | Lămpi de tavan |
| EAN | 5903282735064 |
| SKU | SL.1210 |
| Serie | Deep Space |
| Colectie | Zoe |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 7,2 |
| Lățimea produsului (cm) | 7,2 |
| Înălțimea produsului (cm) | 8,3 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 9 |
| Lățimea cartonului (cm) | 9 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 10,5 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,0008505 |
| Greutate netă (kg) | 0,26 |
| Greutate brută (kg) | 0,29 |
| Tip de fir | LED |
| Numărul de surse de lumină | 4 |
| Putere maximă (W) | 9W |
| Lumeni | 887lm |
| Kelvins | 4000K |
| Bec inclus | DA |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | F |
| Conexiune | 1 |
| Material | aluminiu |
| Formă | rola |
| Stil | minimalist |
| Funcționalitate | lumină difuză în jos |
| Culoare | negru |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Living, dormitor, sufragerie, bucatarie, restaurant, hol, hol, birou |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 7 zile |


































































Recenzii
Nu există recenzii până acum.