Plafonieră VALDE beton
177,85 lei
Cea mai nouă serie Valde este realizată din cea mai înaltă masă concretă de clasă. Se caracterizează printr -o construcție foarte durabilă. Oamenii, care sunt dispuși să folosească în case cu lămpi cu materiale personalizate, ar trebui să decidă asupra betonului, deoarece asigură un design interior neobișnuit.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Plafoniera VALDE din beton
Plafoniera VALDE din beton este o propunere pentru interioare industriale, brute. Stilul său minimalist și forma simplă și funcțională se vor potrivi perfect în atmosferele de tip mansardă. VALDE este definiția unei lămpi de beton perfecte.
Ușor de curățat
Puteți curăța cu ușurință plafoniera din beton VALDE. Forma sa simplă este lipsită de colțuri greu accesibile, așa că curățarea va dura doar un moment.
Sistem de montare universal
Îți place simplu și soluții intuitive? Atunci vei adora plafoniera din beton VALDE! Este echipat cu un sistem de montare universal, astfel încât instalarea este rapidă și eficientă.
Beton durabil, estetic
Plafonul este realizat în întregime din durabil, beton gri deschis, care se va prezenta perfect într-un interior industrial. Aspectul său brut va fi o completare estetică și pentru amenajările de mansardă.
Orice tip de lumină
Cu plafoniera VALDE din beton, aveți fiecare detaliu a decorului din mâinile tale. Datorită becurilor interschimbabile GU10*, puteți alege în mod liber culoarea și puterea luminii – de la alb strălucitor la tonuri mai calde, galbene.
*sursa de lumină nu este inclusă p>
Înlocuire economică a becului
Nu mai înlocuiți întreaga plafonieră din beton când lumina se stinge! Modelul VALDE este echipat cu un bec, nu cu un modul LED, astfel încât să îl puteți înlocui rapid și economic fără a cumpăra o lampă nouă.
Informații suplimentare
| Greutate | 1,35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 14 × 14 × 14 cm |
| Categorie | Lămpi de tavan |
| EAN | 5903282706453 |
| SKU | SL.0646 |
| Serie | Persian Indigo |
| Colectie | Valde |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 14 |
| Lățimea produsului (cm) | 14 |
| Înălțimea produsului (cm) | 14 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Lățimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,009938375 |
| Greutate netă (kg) | 1,35 |
| Greutate brută (kg) | 1,5 |
| Tip de fir | GU10 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | beton |
| Formă | pătrat |
| Stil | industrial |
| Funcționalitate | luminile stinse |
| Culoare | gri |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Living, dormitor, hol, hol |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |





























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.