Plafonieră SALGADO lemn natural
151,61 lei
Lemnul natural este adesea identificat cu căldură și liniște. Mai ales în combinație cu lumina moale a lămpii. De aceea, colecția de lămpi bazate pe această materie primă se va îmbogăți și va încălzi orice interior.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Tavan SALGADO din lemn
Îți place minimalismul și te simți cel mai bine în interioare calde? Vrei sa te inconjoara de obiecte frumoase in simplitatea lor absoluta? Invitați tavanul SALGADO în casa dvs., care va lumina minunat orice cameră pe care o alegeți. Construcția din lemn se va potrivi perfect în amenajările mansardei. De asemenea, va adăuga strălucire și caracter interioarelor industriale.
Minimalism cald
Bucurați-vă în fiecare zi de un spațiu minimalist și elegant pe care îl veți crea în casa dvs. cu tavanul din lemn SALGADO. L-am proiectat având în vedere interioarele moderniste, care sunt bucuroși să accepte soluții avangardiste.
Menține cu ușurință ordinea
Îți place când apartamentul tău este perfect ordonat? Cu plafonul SALGADO, nu veți pierde timpul cu curățarea îndelungată. Forma sa simplă înseamnă că este nevoie de doar un moment pentru a scăpa de praf.
Pentru fiecare cameră
Bucurați-vă de un stil minimalist în fiecare cameră. Tavanul SALGADO va străluci în dormitor, sufragerie și chiar în bucătărie. Acesta va completa interioarele moderne și va oferi exact cantitatea de lumină de care aveți nevoie.
Frumusețe și durabilitate
Îți plac soluțiile durabile și atemporale? Invitați tavanul din lemn SALGADO înăuntru. Nu numai că completează minunat interioarele de mansardă sau industriale, dar este și incredibil de durabil.
Orice Culoare și Putere
Tavanul SALGADO este echipat cu becuri E27 interschimbabile, cu care poți alege culoarea și puterea luminii pentru tipul de cameră. Alegerea este a ta. Ai libertate deplină!
Răsfățați-vă cu eleganța într-un stil minimalist!
Informații suplimentare
| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Categorie | Lămpi de tavan |
| EAN | 5903282706712 |
| SKU | SL.0672 |
| Serie | Peach Puff |
| Colectie | Salgado |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 10 |
| Lățimea produsului (cm) | 10 |
| Înălțimea produsului (cm) | 10 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 11,2 |
| Lățimea cartonului (cm) | 11,2 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 11,5 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,00144256 |
| Greutate netă (kg) | 0,35 |
| Greutate brută (kg) | 0,5 |
| Tip de fir | E27 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 15W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | lemn |
| Formă | cilindric |
| Stil | scandinav |
| Funcționalitate | lumină împrăștiată |
| Culoare | lemn natural |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Dormitor, living, birou |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |






























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.