Plafonieră QUAD lemn natural
151,61 lei
Această lampă elegantă are multe avantaje și, datorită faptului că niciun fan al designului scandinav nu va fi indiferent. Este un model din lemn, pentru care inspirația principală a fost un solid geometric sub forma unui cub. Nuanța naturală a materialului aplicat funcționează bine în diferite aranjamente – contrar aparițiilor, aceasta nu este o ofertă dedicată exclusiv interioarelor scandinave. Puteți integra cu ușurință LAMPE într -un living mobilat clasic sau într -o cameră în care domină tendințele moderniste.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Plafon DIN LEMN
Căutați iluminat pentru un interior cu o climă caldă? Faceți cunoștință cu colecția QUAD: lămpi minimaliste pentru downlight din lemn natural, caracterizate prin simplitate și funcționalitate în același timp. Montate individual sau într-un set, vă vor permite să creați un aranjament frumos în interiorul dvs.!
Ușor de curățat
Un șervețel cu o cârpă este suficient pentru a curăța lampa de praf. Plafoniera QUAD din lemn natural are o formă simplă, ușor de întreținut. Gata cu curatarea indelungata!
Instalare rapida si practica
Puteti monta plafoniera QUAD pe tavan rapid si fara efort. Instalarea practică pe suprafață înseamnă că durează doar câteva minute pentru a te bucura de strălucirea frumoasă în întreaga cameră.
Lemn natural
Carcasa camerei. Plafoniera este realizată din lemn natural, care creează o atmosferă caldă în cameră. Materialul nobil se va îmbina frumos în interioare de diferite stiluri: de la modern la climat cald, rustic.
Multe posibilități de amenajare
Datorită dimensiunilor reduse ale lampa, poți crea o compoziție unică cu mai multe piese. Forma universală înseamnă că va arăta grozav în orice cameră: de la baie la sufragerie.
Orice culoare și putere
Preferi caldul sau lumina rece? Vrei să difuzeze ușor întunericul sau să ilumineze bine întreaga cameră? Nu te poți decide? Cu lampa din lemn QUAD, nu trebuie sa faci compromisuri: datorita becurilor interschimbabile GU10*, poti obtine exact efectul dorit. Alege orice culoare și putere luminoasă și bucură-te de atmosfera dorită în interiorul tău.
*becul nu este inclus
Înlocuire ușoară a becului
Când becul se sparge, pur și simplu înlocuiți-l – rapid, ieftin și în orice moment. Datorită folosirii becurilor LED interschimbabile, nu suportați costurile de înlocuire a întregii lămpi, așa cum este cazul modulelor LED. O soluție economică și convenabilă.
Informații suplimentare
| Greutate | 0,55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Categorie | Lămpi de tavan |
| EAN | 5902622429922 |
| SKU | SL.0493 |
| Serie | Peach Puff |
| Colectie | Quad |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 10 |
| Lățimea produsului (cm) | 10 |
| Înălțimea produsului (cm) | 10 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 11,2 |
| Lățimea cartonului (cm) | 11,2 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 11,5 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,00144256 |
| Greutate netă (kg) | 0,55 |
| Greutate brută (kg) | 0,7 |
| Tip de fir | GU10 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | lemn |
| Formă | pătrat |
| Stil | scandinav |
| Funcționalitate | luminile stinse |
| Culoare | lemn natural |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Living, dormitor, hol, hol, sufragerie, bucatarie |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |






























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.