Plafonieră ORBIS lemn natural
151,61 lei
Colecția Modern Orbis este caracterizată printr -o formă cilindrică elegantă. În oferta noastră, avem reflectoare disponibile, precum și lumini de perete – toate într -un cuplu de variante de culoare (negru, gri sau alb, printre altele). De asemenea, merită să verificați cele mai noi tendințe și să decideți o lampă din beton sau lemn. Astfel de accesorii de lumină minimaliste se vor potrivi ideal într -un interior contemporan plin de elemente simple și eficiente. Lămpile se potrivesc camerelor de zi, dormitoarelor și camerelor pentru copii.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Plafon din lemn
Căutați iluminat pentru un interior cu o climă caldă? Cunoașteți colecția ORBIS: lămpi minimaliste pentru downlight din lemn natural, caracterizate prin simplitate și funcționalitate în același timp. Montate individual sau într-un set, vă vor permite să creați un aranjament frumos în interiorul dvs.!
Ușor de curățat
Un șervețel cu o cârpă este suficient pentru a curăța lampa de praf. Plafoniera din lemn natural ORBIS are o formă simplă, ușor de întreținut. Gata cu curatarea indelungata!
Instalare rapida si practica
Puteti monta plafoniera ORBIS pe tavan rapid si fara efort. Instalarea practică pe suprafață înseamnă că durează doar câteva minute pentru a te bucura de strălucirea frumoasă în întreaga cameră.
Lemn natural
Carcasa camerei. plafoniera este realizată din lemn natural, care creează o atmosferă caldă în cameră. Materialul nobil se va îmbina frumos în interioare de diferite stiluri: de la modern la climat cald, rustic.
Multe posibilități de amenajare
Datorită dimensiunilor reduse ale lampa, poți crea o compoziție unică cu mai multe piese. Forma universală înseamnă că va arăta grozav în orice cameră: de la baie la sufragerie.
Orice culoare și putere
Preferi caldul sau lumina rece? Vrei să împrăștie ușor întunericul sau să ilumineze bine întreaga cameră? Nu te poți decide? Cu lampa din lemn ORBIS, nu trebuie să faceți compromisuri: datorită becurilor interschimbabile GU10*, puteți obține exact efectul dorit. Alege orice culoare și putere luminoasă și bucură-te de atmosfera dorită în interiorul tău.
*becul nu este inclus
Înlocuire ușoară a becului
Când becul se sparge, înlocuiți-l – rapid, ieftin și în orice moment. Datorită folosirii becurilor LED interschimbabile, nu suportați costurile de înlocuire a întregii lămpi, așa cum este cazul modulelor LED. O soluție economică și convenabilă.
Informații suplimentare
| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Categorie | Lămpi de tavan |
| EAN | 5902622429915 |
| SKU | SL.0492 |
| Serie | Peach Puff |
| Colectie | Orbis |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 10 |
| Lățimea produsului (cm) | 10 |
| Înălțimea produsului (cm) | 10 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 11,2 |
| Lățimea cartonului (cm) | 11,2 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 11,5 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,00144256 |
| Greutate netă (kg) | 0,35 |
| Greutate brută (kg) | 0,5 |
| Tip de fir | GU10 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | lemn |
| Formă | cilindric |
| Stil | scandinav |
| Funcționalitate | luminile stinse |
| Culoare | lemn natural |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Living, dormitor, sufragerie |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |





























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.