Lampă suspendată ZANE 3 gri
845,50 lei
Este mic frumos? Zane sigur este! Această lampă agățată mică și îngustă vă va impresiona cu o formă simplă și culori consistente. Combinați-l cu mobilierul în stil mansart minimalist pentru a crea un design interior de succes!
Într -o versiune cu 1, 2 sau 3 puncte de lumină, Zane este o lampă universală, care va fi ideală pentru ambele camere mai mici, de ex. Baia sau camerele mai mari, cum ar fi o sufragerie. Materiale de înaltă calitate – beton și lemn – combinate cu designul atent înseamnă că nu veți avea nevoie de o altă lampă de ani buni.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Lampa modernă ZANE
Îți place să te relaxezi într-un spațiu minimalist și armonios seara? Lasă-ți casa să fie un templu care îți liniștește mintea și simțurile. Bucurați-vă de a fi într-un interior elegant, plin de elemente de designer, maxim simple, cum ar fi lampa cu pandantiv ZANE.
ZANE este o rețetă pentru aranjarea de succes
Transformați interiorul casei tale în bine! Prezintă lampa elegantă ZANE, care își va răspândi magia oriunde o vei invita. Într-un astfel de interior, vei respira și te vei relaxa după o zi grea.
Stil universal
Lampa lungă și îngustă ZANE este sursa perfectă de lumină . Combinația de beton brut și lemn cald garantează armonie perfectă. Utilizarea materialelor naturale și de înaltă calitate îl face o sursă de lumină atemporală și un decor pentru cameră.
Instalare ușoară și rapidă
Puteți atârnă lampa ZANE la înălțimea care ți se potrivește cel mai bine. Poate ilumina spațiul din apropierea tavanului din sufragerie, chiar deasupra insulei din bucătărie sau lângă patul din dormitor. Instalarea este trivial de simplă, datorită înălțimii reglabile a suspensiei.
Iluminare constantă în toată casa
Doriți ca interioarele camerelor dvs. să fie consistente și se potrivesc între ele în stil? Puteti achizitiona lampa suspendata ZANE in 3 versiuni cu un numar diferit de surse de lumina. În acest fel, puteți utiliza cu ușurință această lampă atât în încăperi mai mici, cât și în încăperi mai spațioase.
Alegeți culoarea și intensitatea luminii
Nu este de mirare că fiecare cameră este asociată cu iluminare diferită. Baia, bucataria, dormitorul, livingul – fiecare are o functie complet diferita. Baia ar putea folosi o iluminare mai puternică, în timp ce camera de zi ar putea folosi o lumină puțin mai slabă, care încurajează relaxarea. Datorita becurilor interschimbabile GU10, puteti alege liber culoarea si intensitatea luminii pentru tipul de incapere. Este simplu!
Invită o eleganță atemporală în casa ta
Informații suplimentare
| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 6 × 120 cm |
| Categorie | Lampe suspendate |
| EAN | 5903282715646 |
| SKU | SL.0967 |
| Serie | Persian Indigo |
| Colectie | Zane |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 45 |
| Lățimea produsului (cm) | 6 |
| Înălțimea produsului (cm) | 120 |
| Abajur | 7/28 |
| Dimensiunea titlului | 45/6 |
| Lungimea cartonului (cm) | 49 |
| Lățimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 21 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,0221235 |
| Greutate netă (kg) | 2,7 |
| Greutate brută (kg) | 3,1 |
| Tip de fir | GU10 |
| Numărul de surse de lumină | 3 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | 1 |
| Material | betoNu se aplicărewno |
| Formă | tub |
| Stil | industrial |
| Funcționalitate | reglare sling |
| Culoare | lemn gri/natural |
| Culoarea cablului | alb |
| Culoarea headlinerului | lemn natural |
| Destin | Living, dormitor, bucatarie, sufragerie |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |





























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.