Lampă suspendată din ceramică PAVLUS
303,21 lei
Atunci când căutați o iluminare nouă, mergeți întotdeauna pentru cele mai bune în piese unice, cum ar fi lumina noastră de pandantiv Pavlus. Forma sa geometrică va atrage atenția fiecărui oaspete. Va funcționa cel mai bine într-un interior în stil scandinav sau minimalist. Perfect pentru dormitorul dvs., camera de zi, peste o masă din sufragerie sau pe holul dvs. Oriunde ai avea nevoie de iluminare bună și o răsucire modernă.
Căutați o modalitate de a vă exprima latura artistică? Puteți picta suprafața ceramică a lămpii Pavlus în orice mod doriți. Roz, albastru sau în modele fanteziste – tot ce ai nevoie este vopsea obișnuită de perete. Amintiți -vă: interiorul dvs. – regulile voastre.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Lampa din ceramică PAVLUS
Dacă vrei să aduci cea mai bună iluminare casei tale, alege o lampă suspendată precum PAVLUS. Nuanța sa geometrică este realizată din ceramică albă elegantă, combinând frumusețea materialului clasic cu o formă armonioasă de designer. Vă permite să introduceți design de clasă mondială în interiorul dvs. și să iluminați eficient orice cameră. Aflați cum va arăta în spațiul dvs.
PAVLUS este un design care atrage atenția
Invitați lampa PAVLUS în casă și lăsați-o să funcționeze e magic. Este un clasic delicat și grațios care creează o atmosferă perfectă de relaxare în casa ta. Doar planificați un moment pentru a vă relaxa și a simți o relaxare fericită după o zi lungă.
Iluminare pentru fiecare cameră
Lampa PAVLUS este atât de versatilă încât se va potrivi nu numai în camera de zi, ci și în dormitor, bucătărie sau hol. Nu domină interiorul, ci devine un fundal delicat care nu face decât să sublinieze decorul casei tale prin lumina sa moale.
Străluciți acolo unde aveți nevoie
Ai nevoie de mai multă lumină deasupra mesei? Sau poate vrei să amenajezi diferite zone în casa ta? Poti agata lampa PAVLUS la orice inaltime. Creați și aranjați-vă spațiul perfect după bunul plac!
Alb care se potrivește peste tot
Lampa PAVLUS va lumina orice interior. Nuanța sa ceramică, forma geometrică și culoarea universală o fac o completare perfectă a interioarelor industriale moderne, precum și a celor mai minimaliste, cu o paletă de culori clasică.
Potriviți lumina la interior >
Alege lumina de care ai nevoie. Datorita becurilor interschimbabile E27, poti alege culoarea si intensitatea luminii pentru tipul de incapere. Exact așa cum vă place.
Introduceți în casa dvs. o eleganță atemporală!
Informații suplimentare
| Greutate | 2,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 25 × 135 cm |
| Categorie | Lampe suspendate |
| EAN | 5903282761643 |
| SKU | SL.0844 |
| Serie | Café Au Lait |
| Colectie | Pavlus |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 25 |
| Lățimea produsului (cm) | 25 |
| Înălțimea produsului (cm) | 135 |
| Abajur | 25/35 |
| Dimensiunea titlului | 8/8 |
| Lungimea cartonului (cm) | 34 |
| Lățimea cartonului (cm) | 34 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 34 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,039304 |
| Greutate netă (kg) | 2,05 |
| Greutate brută (kg) | 2,2 |
| Tip de fir | E27 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 15W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | ceramică |
| Formă | geometric |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | reglare sling |
| Culoare | alb |
| Culoarea cablului | transparent |
| Culoarea headlinerului | alb |
| Destin | Coridor, hol, living, sufragerie, dormitor |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |





























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.