Lampă suspendată din ceramică NANCY
174,93 lei
Un birou modern sau un apartament într -un stil minimalist – acestea sunt tipurile de interioare pe care Nancy le place să stea! Deși se uită în jos pe toată lumea, nu puteți nega farmecul său simplu și natural. O nuanță de lampă cilindrică îngustă atârnă pe un cablu transparent durabil. Va arăta excelent în interioare cu o înălțime deasupra standardului sau ca un corp de lumină deasupra unei mese de sufragerie sau a unei insule de bucătărie.
Nancy vă va rambursa cu bucurie pentru ospitalitatea dvs. cu un fascicul luminos de lumină. Nu -l lăsa să mai aștepte într -un depozit întunecat!
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Lampa din ceramică NANCY
Dacă vrei să aduci cea mai bună iluminare casei tale, alege veioza pandantiv NANCY. Nuanța sa geometrică este realizată din ceramică albă elegantă, combinând frumusețea materialului clasic cu o formă armonioasă de designer. Vă permite să introduceți design de clasă mondială în interiorul dvs. și să iluminați eficient orice cameră. Vezi cum va arăta în casa ta.
NANCY este un design care atrage atenția
Invitați veioza cu pandantiv NANCY în casa dvs. și lăsați-o să funcționeze magie. Este un clasic delicat și grațios care creează o atmosferă perfectă de relaxare în casa ta. Doar planificați un moment pentru a vă relaxa și a simți o relaxare fericită după o zi lungă.
Iluminare pentru fiecare cameră
Lampa de suspendare NANCY este atât de versatilă încât se va potrivi nu numai în camera de zi, ci și în dormitor, bucătărie sau hol. Nu domină interiorul, ci devine un fundal delicat care nu face decât să sublinieze decorul apartamentului prin lumina sa moale.
Străluciți acolo unde aveți nevoie
Ai nevoie de mai multă lumină deasupra mesei? Sau poate vrei să amenajezi diferite zone în casa ta? Poti agata lampa NANCY la orice inaltime. Creează și aranjează spațiul tău perfect așa cum îți dorești!
Alb care se potrivește peste tot
Lampa de suspendare NANCY va lumina orice interior. Nuanța sa ceramică, forma geometrică și culoarea universală o fac o completare perfectă a interioarelor industriale moderne, precum și a celor mai minimaliste, cu o paletă de culori clasică.
Ajustați lumina la interior >
Alege lumina de care ai nevoie. Datorita becurilor GU10 interschimbabile, poti alege culoarea si intensitatea luminii pentru tipul de incapere. Exact așa cum vă place.
Introduceți în casa dvs. o eleganță atemporală!
Informații suplimentare
| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 8 × 132 cm |
| Categorie | Lampe suspendate |
| EAN | 5903282761636 |
| SKU | SL.0843 |
| Serie | Café Au Lait |
| Colectie | Nancy |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 8 |
| Lățimea produsului (cm) | 8 |
| Înălțimea produsului (cm) | 132 |
| Abajur | 7,5/32 |
| Dimensiunea titlului | 8/8 |
| Lungimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Lățimea cartonului (cm) | 15,5 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 38,5 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,012830125 |
| Greutate netă (kg) | 0,85 |
| Greutate brută (kg) | 1 |
| Tip de fir | GU10 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | ceramică |
| Formă | tub |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | reglare sling |
| Culoare | alb |
| Culoarea cablului | transparent |
| Culoarea headlinerului | alb |
| Destin | Coridor, hol, living, sufragerie, dormitor |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |






























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.