Lampă de perete SACCON alb
297,38 lei
Inconștient de zi, se transformă într -un supererou noaptea. Saccon luminează întunericul – cu această lampă, vei vedea totul într -o lumină mai bună. În spatele cadrului metalic minimalist și a sticlei lăptoase se află un corp care dă o strălucire intensă. Această sconce va ajuta la crearea unei atmosfere confortabile în casa ta.
În ciuda superputerilor sale, SacCon este un tip simplu. Se simte excelent în orice decor, răspândindu -și farmecul indiscutabil în fiecare cameră. Așa că invitați -l și rămâneți pe partea ușoară a forței.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Aplică originală SACCON
Aplica SACCON este o soluție minimalistă și funcțională pentru casa ta. Disponibil într-o nuanță clasică de alb, luminează eficient camera, dându-i un caracter confortabil. În funcție de locul în care așezi lampa, poți crea un efect complet diferit! Funcționează bine ca lumină pe hol, o modalitate de a evidenția un perete sau o sursă de lumină moale, perfectă pentru relaxare.
Un stil consistent în tot apartamentul
Imaginați-vă că cele mai importante puncte ale apartamentului dvs. sunt pur și simplu perfect iluminate. Așa cum ai nevoie de el atunci când te așezi în fotoliul tău preferat și începi să citești o carte bună. Invitați lămpile de perete SACCON în casa dvs. și bucurați-vă de un interior care corespunde pe deplin nevoilor dvs.
Iluminat unic
Aplica de perete SACCON, datorită formei sale geometrice , arată grozav pe perete și, de asemenea, difuzează lumina într-un mod original. Este nevoie doar de o apăsare a comutatorului pentru a crea o atmosferă confortabilă în interior, perfectă pentru relaxare după o zi grea.
Un element decorativ
Nu-ți plac pereții goali? În camera dvs. de zi, oaspeții admiră o galerie de fotografii, ilustrații preferate sau picturi? Evidențiați-le și mai mult subliniindu-le cu iluminare adecvată. Lampa de perete SACCON este perfectă pentru asta!
Pentru fiecare cameră
Cu cât forma este mai simplă, cu atât se potrivește mai bine în orice interior. Este și cazul lampii SACCON, care va pune în valoare decorul dormitorului, băii și holului dvs., oferind lumină moale și difuză.
Orice culoare și putere
Visezi la lumină liniștitoare în dormitorul tău? Subtil și aproape învăluitor pentru somn? Sau poate invers – iluminare mai puternică pentru bucătărie, pentru a face și mai ușor pregătirea mesei? Tu alegi culoarea și puterea luminii pentru cameră, datorită becurilor interschimbabile G9.
Alege un iluminat modern pentru apartamentul tău!
Informații suplimentare
| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 6 × 15 cm |
| Categorie | Lămpi de perete |
| EAN | 5903282731547 |
| SKU | SL.0931 |
| Serie | Blue Sapphire |
| Colectie | Saccon |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 40 |
| Lățimea produsului (cm) | 6 |
| Înălțimea produsului (cm) | 15 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 15 |
| Lățimea cartonului (cm) | 12,5 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 46,5 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,00871875 |
| Greutate netă (kg) | 0,72 |
| Greutate brută (kg) | 0,907 |
| Tip de fir | G9 |
| Numărul de surse de lumină | 2 |
| Putere maximă (W) | max 8W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | 1 |
| Material | oțel/PVC |
| Formă | oval |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | lumină împrăștiată |
| Culoare | alb |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Living, sufragerie, bucatarie, dormitor |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 48h |






























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.