Lampă de perete MINERWA negru
151,61 lei
Lumânările așezate pe brațele metalice curbate sunt un element extrem de eficient al interiorului. Gama de lămpi Minerwa va atrage chiar și cei mai mari cunoscători care apreciază articolele originale și aranjamentele sofisticate. Lămpile elegante modelate pe candelabre, într -o formă simplă, clasică, pot completa perfect atât camerele mobilate în mod tradițional, cât și modern. Indiferent dacă va fi un stil destul de crud sau plin de elemente ornamentale, aceste lămpi îi vor oferi un caracter unic.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Aplică de perete cu lumânări alb-negru
Căutați o aplice de perete care să devină un decor al interiorului dvs.? Cunoașteți aplicele noastre decorative de perete cu lumânări și invită-le la tine acasă într-un stil glamour astăzi. Eleganță, stil și rafinament – ce ți-ai putea dori mai mult?
Ușor de curățat
Lipsa nuanțelor inutile asigură accesul facil în toate colțurile lumânării aplice de perete, făcând curățarea rapidă și convenabilă. Nu pierdeți timp cu curățarea!
Durabilitate extraordinară
Brațul vizual delicat este de fapt realizat din oțel extrem de durabil, acoperit cu pulbere. Drept urmare, lampa de perete cu lumânare este foarte durabilă și rezistentă la deteriorare.
Alegerea puterii și a culorii deschise
Această aplice de perete cu lumânare poate emite atât lumină caldă, delicată și lumină albă strălucitoare. Aveți o gamă completă de opțiuni în alegerea puterii și culorii luminii datorită becurilor interschimbabile E14*.
*sursa de lumină nu este inclusă
Design în stil glamour
Decorurile bogate, brațul elegant curbat și un bec în formă de flacără creează o atmosferă glamour unică. Datorită designului său bogat, această lampă poate deveni cu succes un decor caracteristic al încăperii.
2 versiuni de culoare
Negrul și albul sunt culori clasice care vor găsi un loc în orice aranjament. Culoarea uniformă permite decorarea bogată a aplicei de perete cu lumânare să iasă în evidență – oferind echilibrul perfect între formă și conținut.
Informații suplimentare
| Greutate | 0,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 6 × 25 × 25 cm |
| Categorie | Lămpi de perete |
| EAN | 5902622427195 |
| SKU | SL.0220 |
| Serie | Crimson |
| Colectie | Minerwa |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 6 |
| Lățimea produsului (cm) | 25 |
| Înălțimea produsului (cm) | 25 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 41 |
| Lățimea cartonului (cm) | 21 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 16 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,013776 |
| Greutate netă (kg) | 0,65 |
| Greutate brută (kg) | 0,8 |
| Tip de fir | E14 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | oţel |
| Formă | neregulat |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | lumină împrăștiată |
| Culoare | negru |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | alb |
| Destin | Coridor, hol, living, sufragerie |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |





























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.