Lampă de perete LINEA
233,24 lei
Această aplicație minimalistă se potrivește aproape cu orice interior modern. Aceștia luminează perfect camera și datorită formularelor lor simple nu vor interfera cu designul interior – doar o completează în mod subtil. Aceste lămpi sunt confecționate din oțel, care este atât de nerăbdător în interioarele minimaliste contemporane
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Aplică LINEA originală
Aplică LINEA este o soluție minimalistă și funcțională pentru casa ta. Disponibil într-o nuanță clasică de alb, luminează eficient camera, dându-i un caracter confortabil. În funcție de locul în care așezi lampa, poți crea un efect complet diferit! Va funcționa ca iluminare a holului, accent pe perete și, de asemenea, ca sursă de lumină moale, perfectă pentru relaxare.
Stil constant în întregul apartament
Imaginează-ți că cele mai importante puncte ale apartamentului tău sunt pur și simplu perfect iluminate. Așa cum ai nevoie de el atunci când te așezi în fotoliul tău preferat și începi să citești o carte bună. Invită aplice LINEA la tine acasă și bucură-te de interiorul care corespunde pe deplin nevoilor tale.
Iluminat unic
Aplica de perete LINEA, datorită formei sale geometrice , arată grozav pe perete și, de asemenea, dispersează lumina într-un mod original. Doar o apăsare a comutatorului pentru a crea o atmosferă confortabilă în interior, perfectă pentru relaxare după o zi grea.
Element decorativ
Nu ca ziduri goale? În sufrageria dumneavoastră, oaspeții pot admira o galerie de fotografii, ilustrații sau picturi preferate? Expune-le și mai mult, subliniindu-le cu o lumină adecvată. Lampa de perete LINEA este perfectă pentru asta!
Pentru fiecare cameră
Cu cât forma este mai simplă, cu atât se potrivește mai bine în orice interior. Este și cazul apei de perete LINEA, care va pune în valoare decorul dormitorului, băii și holului dumneavoastră, oferind lumină moale și difuză.
Orice culoare și putere
Visezi la lumină liniștitoare în dormitorul tău? Subtil și aproape învăluitor pentru somn? Sau poate invers – iluminare mai puternică pentru bucătărie, pentru a face și mai ușor pregătirea mesei? Tu alegi culoarea și puterea luminii pentru cameră, datorită becurilor interschimbabile G9.
Alege un iluminat modern pentru apartamentul tău!
Informații suplimentare
| Greutate | 1,35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 18 × 18 × 9 cm |
| Categorie | Lămpi de perete |
| EAN | 5902622428741 |
| SKU | SL.0375 |
| Serie | Blue Sapphire |
| Colectie | Linea |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 18 |
| Lățimea produsului (cm) | 18 |
| Înălțimea produsului (cm) | 9 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 11,2 |
| Lățimea cartonului (cm) | 22,4 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 22,4 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,005619712 |
| Greutate netă (kg) | 1,35 |
| Greutate brută (kg) | 1,5 |
| Tip de fir | G9 |
| Numărul de surse de lumină | 2 |
| Putere maximă (W) | max 8W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | 1 |
| Material | oţel |
| Formă | pătrat |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | luminează în sus și în jos |
| Culoare | alb |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Dormitor, living, hol, sala de mese |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |





























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.