Lampă de perete LAGOS 2 negru
223,31 lei
Oțelul RAW are un farmec unic și, prin urmare, a devenit o inspirație pentru a crea o colecție unică Lagos. Există aici suspensie modernă și lămpi de perete, a căror formă și material accentuează frumos atmosfera inițială a aranjamentelor industriale, mansarde și moderniste. Nuanțele cilindrice înguste oferă acestor produse un personaj unic, care este apreciat în principal
de către consumatori care caută soluții de iluminat originale și foarte eficiente acasă. Suspensia și lămpile de perete Lagos sunt o sugestie excelentă pentru camera de zi, dormitorul sau holul decorat cu gust.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Aplică LAGOS din metal alb și negru
Trebuie să adaugi mai multă strălucire casei tale? Lampa de perete metalica LAGOS o va face in cel mai bun stil. Această lampă combină funcționalitatea cu designul minimalist. Acesta va sublinia decorul modern al livingului sau al bucătăriei tale și va da o atmosferă unică interiorului tău.
Eleganță și confort
Mai puțin înseamnă mai mult. In cazul lampii LAGOS inseamna mai multa eleganta si mai putina curatenie. Forma sa simplă, fără colțuri inutile, face curățarea lămpii extrem de ușoară.
Culori care nu se demodează niciodată
Preferi contrastele sau potrivirea perfectă? În colecția LAGOS, vei găsi ceea ce cauți. Alege una dintre cele două versiuni de culoare: negru sau alb și creează un efect care se potrivește cu aranjamentul tău.
Frumusețe și funcționalitate
Cu lampa de perete LAGOS, obțineți o sursă excelentă de lumină și un decor impresionant pentru interiorul dvs. Lumina de la lampă se răspândește atât în sus, cât și în jos, garantând un efect decorativ. Agățați-l în sufragerie sau pe hol pentru a ilumina eficient camera sau pentru a sublinia textura peretelui.
Durabilitate fara compromis
Nuanta lampii LAGOS este realizata din otel vopsit cu pulbere de cea mai buna calitate. Te vei bucura de forma sa neschimbată și de culoarea durabilă pentru mulți ani. Te vei plictisi de el înainte de a fi deteriorat.
Alege lumina care iti place
In lampa de perete LAGOS, poti folosi orice bec GU10*. Alege culoarea și puterea care se potrivește nevoilor tale. Iar cand vrei o schimbare, poti inlocui usor becul cu altul.
*becul nu este inclus
Ilumina într-un corp elegant
Aplica de perete LAGOS este ca cele mai bune bijuterii. Stilul său atemporal și designul universal subliniază caracterul modern al interiorului. Frumos și funcțional, va funcționa în sufragerie, bucătărie sau hol. Peste tot ai nevoie de mai multă lumină și design bun.
Iluminează-ți casa în cel mai bun stil cu veioza metalică LAGOS!
Informații suplimentare
| Greutate | 1,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 6 × 8 × 30 cm |
| Categorie | Lămpi de perete |
| EAN | 5902622428291 |
| SKU | SL.0330 |
| Serie | Ocean Green |
| Colectie | Lagos |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 6 |
| Lățimea produsului (cm) | 8 |
| Înălțimea produsului (cm) | 30 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 201 |
| Lățimea cartonului (cm) | 7,2 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 31,2 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,04515264 |
| Greutate netă (kg) | 1,05 |
| Greutate brută (kg) | 1,2 |
| Tip de fir | GU10 |
| Numărul de surse de lumină | 2 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | 1 |
| Material | oţel |
| Formă | tub |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | luminează în sus și în jos |
| Culoare | negru |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Coridor, hol, dormitor, living, bucatarie |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |






























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.