Lampă de perete ceramică TAUGAN
151,61 lei
Taugan intrigă și atrage atenția. Combină o formă simplă, geometrică cu nobilimea subtilă a ceramicii, din care a fost făcută. Acesta vă va completa interiorul chiar și atunci când va fi oprit.
Sconce -ul nostru taugan vă va lumina perfect casa și vă va ajuta să îmbunătățiți un zid de cărămidă sau piatră. Lumina se răspândește uniform în sus, creând un efect decorativ frumos. Perfect pentru a evidenția stilul modern al apartamentului tău. Pentru că diavolul este în detalii.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Aplică de perete din ceramică TAUGAN
Invitați lampa de perete TAUGAN în casa dvs. pentru a vă lumina spațiul și a crea o atmosferă unică. Este atât funcțional, cât și decorativ, oferind iluminare amplă pentru hol, evidențiind pereții texturați sau creând o ambianță moale și relaxantă. Designul său simplu, geometric, completează diverse stiluri interioare. Descoperiți posibilitățile pe care le oferă aplicația de perete TAUGAN.
Lumina de care are nevoie casa dvs.
Puteți să vă așezați și să vă relaxați confortabil în fotoliul dvs., dar asta nu este tot ce poate face această frumoasă lampa de perete din ceramică pentru tine. Iluminează fiecare colț al casei tale care are nevoie de mai multă lumină și îi accentuează stilul unic. Invită-l în casa ta și vezi cum TAUGAN îți transformă interiorul.
O combinație de tradiție și modernitate
Aplică de perete TAUGAN este realizată din înaltă calitate. ceramică arsă de calitate din Chodzież, Polonia. Combinația de sticlă și ceramică îmbină perfect elementele clasice și moderne, făcându-l potrivit pentru diverse stiluri de interior, cum ar fi rustic, scandinav sau industrial.
Hang It Anywhere
Creează un aranjament coeziv în casa ta. Lampa de perete TAUGAN poate fi agățată în intrarea, camera de zi sau chiar în bucătărie. Îi poți regla înălțimea după bunul plac. Iluminați-vă designul interior și creați o atmosferă unică cu aplice de perete TAUGAN. Casa ta va fi și mai frumoasă.
Curățenie ușoară
Nu trebuie să petreci mult timp cu curățarea. Întreținerea aplicei de perete TAUGAN este fără efort. Pur și simplu ștergeți-l cu o cârpă din când în când.
Alegeți-vă lumina
Fiecare cameră din apartamentul dvs. are un scop diferit, așa că necesită un alt scop. iluminat. Cu becurile interschimbabile G9, poți alege culoarea și intensitatea luminii pentru camera de zi, bucătărie sau dormitor.
Alege eleganță atemporală cu iluminarea TAUGAN. p>
Informații suplimentare
| Greutate | 1,55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 31 × 15,5 × 6,5 cm |
| Categorie | Lămpi de perete |
| EAN | 5903282708808 |
| SKU | SL.0836 |
| Serie | Café Au Lait |
| Colectie | Taugan |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 31 |
| Lățimea produsului (cm) | 15,5 |
| Înălțimea produsului (cm) | 6,5 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Lățimea cartonului (cm) | 15,5 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 38,5 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,012830125 |
| Greutate netă (kg) | 1,55 |
| Greutate brută (kg) | 1,7 |
| Tip de fir | G9 |
| Numărul de surse de lumină | 2 |
| Putere maximă (W) | max 8W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | 1 |
| Material | ceramică |
| Formă | dreptunghi |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | strălucește în sus |
| Culoare | alb |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Coridor, hol, living, sufragerie, dormitor |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |




























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.