Lampă de perete ceramică SEIDA
145,78 lei
Forma unică pătrată a Plafondurilor ceramice din seria SEIDA este o soluție unică în această categorie de iluminare. Dacă doriți să puneți punctele de lumină originale în apartamentul dvs. – Plafondurile ceramice Seida vor funcționa perfect și vor arăta frumos nu numai cu un bec strălucitor. Plafondurile, așezate pe tavan, se prezintă magnific, fie singuri, fie în grupuri mai mari. Un aranjament simetric sau neregulat pe locuri specifice care necesită iluminare va adăuga un caracter unic fiecărei camere.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Plafoniera din ceramică SEIDA
Invitați plafoniera SEIDA în casa dvs. pentru a vă lumina spațiul și a crea o atmosferă unică. Este atât funcțional, cât și decorativ, luminând holul tău, evidențiind pereții tăi texturați sau oferind o lumină slabă pentru relaxare. Designul său simplu, geometric, completează diverse stiluri interioare. Descoperiți posibilitățile pe care le oferă plafoniera SEIDA.
Lumina de care are nevoie casa dvs.
Puteți să vă așezați și să vă relaxați confortabil în fotoliul dvs., dar asta nu este toate aceste plafoniere ceramice frumoase poate face pentru tine. Iluminează orice parte a casei dumneavoastră care are nevoie de mai multă lumină și îi accentuează stilul unic. Invitați-l în casa dvs. și vedeți cum SEIDA vă transformă interiorul.
Un amestec de tradiție și modernitate
Plafoniera SEIDA este realizată din înaltă calitate. ceramică arsă de la Chodzież, îmbinând perfect stilurile clasice și moderne. Drept urmare, se potrivește perfect în interioare de diferite stiluri, inclusiv rustic, scandinav și industrial.
Agățați-l oriunde doriți
Creați un spațiu coeziv. amenajare in casa ta. Corpul de iluminat SEIDA poate fi ajustat pentru a se potrivi pe hol, sufragerie și chiar și bucătărie. Îl poți agăța la orice înălțime alegeți. Iluminați-vă designul interior și creați o atmosferă unică cu plafoniera SEIDA. Casa ta va fi și mai frumoasă acum.
Curățare ușoară
Nu trebuie să petreci mult timp cu curățarea. Cu plafoniera SEIDA, este ușor să vă păstrați spațiul ordonat. Pur și simplu ștergeți-l cu o cârpă din când în când.
Alegeți tipul potrivit de lumină
Fiecare cameră din apartamentul dvs. are un scop diferit, așa că necesită iluminare diferită. Cu becurile interschimbabile GU10/ES111, puteți alege culoarea și intensitatea luminii care se potrivesc cel mai bine sufrageriei, bucătăriei sau dormitorului dvs.
Alegeți o eleganță atemporală cu iluminatul SEIDA.
Informații suplimentare
| Greutate | 1,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 14 × 14 × 14 cm |
| Categorie | Lămpi de tavan |
| EAN | 5903282798502 |
| SKU | SL.0850 |
| Serie | Café Au Lait |
| Colectie | Seida |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 14 |
| Lățimea produsului (cm) | 14 |
| Înălțimea produsului (cm) | 14 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Lățimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,009938375 |
| Greutate netă (kg) | 1,05 |
| Greutate brută (kg) | 1,2 |
| Tip de fir | GU10/ES111 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | ceramică |
| Formă | pătrat |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | luminile stinse |
| Culoare | alb |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Coridor, hol, living, sufragerie, dormitor |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |






























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.