Lampă de perete ceramică KALU
145,78 lei
Plafondurile ceramice din seria Kalu modernă sunt ideale pentru orice casă sau apartament. Designul lor ergonomic, simplu, va face plăcere unui ochi al oricui, indiferent de preferințele lor. În plus, Plafond -urile ceramice Kalu vor lumina fiecare punct al apartamentului într -un mod unic. Ei funcționează perfect în bucătărie – peste blatul de lucru sau ca iluminat principal, pe hol, baie sau chiar dormitor. Datorită dimensiunilor lor mici, ecranele nu sunt vizibile și dau un efect mare de lumină atunci când sunt pornite.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
plafoniera din ceramică KALU
Invitați plafoniera KALU în casa dvs. pentru a vă lumina spațiul și a crea o atmosferă unică. Este atât funcțional, cât și decorativ, luminând holul tău, evidențiind pereții tăi texturați sau oferind o lumină slabă pentru relaxare. Designul său geometric simplu se îmbină perfect cu orice stil interior. Descoperiți posibilitățile pe care le oferă plafoniera KALU.
Lumina de care are nevoie casa dvs.
Puteți să vă așezați și să vă relaxați confortabil în fotoliul dvs., dar asta nu este toate aceste plafoniere ceramice frumoase poate face pentru tine. Va lumina orice parte a casei dvs. care are nevoie de mai multa lumina si va accentua stilul sau unic. Invitați-l în casa dvs. și vedeți cum KALU vă transformă interiorul.
Un amestec de tradiție și modernitate
Plafoniera KALU este realizată de cea mai înaltă calitate ceramică arsă din Chodzież, Polonia. Materialul ceramic îmbină perfect stilurile clasice și moderne, făcându-l perfect pentru diverse amenajări interioare, inclusiv rustice, scandinave și industriale.
Agățați-l oriunde doriți
Creează un aranjament coeziv în casa ta. Corpul de iluminat KALU poate fi agățat în hol, în camera de zi sau chiar în bucătărie. Îi poți regla înălțimea după bunul plac. Iluminați-vă designul interior și creați o atmosferă unică cu plafoniera KALU. Casa ta va fi și mai frumoasă.
Curățare ușoară
Nu trebuie să petreci mult timp cu curățarea. Întreținerea plafonierei KALU este ușoară. Pur și simplu ștergeți-l cu o cârpă din când în când.
Alegeți tipul potrivit de lumină
Fiecare cameră din apartamentul dvs. are un scop diferit și necesită un alt scop. iluminat. Cu becurile interschimbabile GU10/ES111, puteți alege culoarea și intensitatea luminii care se potrivesc cel mai bine cu camera de zi, bucătărie sau dormitor.
Alegeți o eleganță atemporală cu iluminatul KALU.
Informații suplimentare
| Greutate | 1,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 14,5 × 14,5 × 14 cm |
| Categorie | Lămpi de tavan |
| EAN | 5903282761612 |
| SKU | SL.0841 |
| Serie | Café Au Lait |
| Colectie | Kalu |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 14,5 |
| Lățimea produsului (cm) | 14,5 |
| Înălțimea produsului (cm) | 14 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Lățimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,009938375 |
| Greutate netă (kg) | 1,1 |
| Greutate brută (kg) | 1,25 |
| Tip de fir | GU10/ES111 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | ceramică |
| Formă | cilindric |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | luminile stinse |
| Culoare | alb |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Coridor, hol, living, sufragerie, dormitor |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |






























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.