Candelabru SKALA 50 alb
1.177,86 lei
Pentru toți cei care iubesc eleganța și stilul, candelabrele Skala sunt o soluție excelentă. Acest candelabru rotund este alegerea perfectă pentru cei care doresc să le ofere camerelor lor eleganță și să ofere o iluminare foarte bună. Candelabrele Skala sunt o garanție de cea mai înaltă calitate. Marele lor avantaj este universalitatea. Pot fi utilizate într -o varietate de camere, fie într -un stil modern sau tradițional. Arată foarte bine în camere de zi, dormitoare, bucătării, băi, camere pentru copii și tineri.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
Descriere
Candelabru SKALA minimalist
Combină stilul clasic cu cel modern alegând veioza cu pandantiv SKALA pentru casa ta. Este soluția perfectă pentru pasionații de minimalism care apreciază simplitatea formei și cea mai înaltă calitate a manoperei. Am combinat oțelul industrial cu sticlă și un abajur din material textil, făcând candelabru un plus unic pentru majoritatea interioarelor. Invită-l și în casa ta!
Zona ta de relaxare
Lasă-ți casa să fie cel mai bun loc de relaxare. Locul în care te întorci după o zi grea și să știi că de îndată ce vei trece pragul, te vei simți mai bine. Vei respira. Te vei scufunda în fotoliul tău preferat și te vei bucura de decorul elegant. Forma simplă și modernă a lustrei SKALA va fi completarea sa perfectă.
Schimbați după cum doriți
Îți place să-ți reamenajezi casa des? Să-și schimbe stilul și să introduci noi tendințe? Experimentați cu accesorii? Iluminatul SKALA este atât de versatil încât, în ciuda acestor schimbări, va fi în continuare un decor elegant pentru casa ta.
Suport pentru relaxare
Fie că îți place relaxează-te seara cu o carte sau invită-ți prietenii la o seară de film – candelabru SKALA va ilumina camera la nevoie. Datorită înălțimii reglabile a suspensiei, o puteți instala la orice înălțime și o puteți ajusta mai bine în funcție de modul în care vă petreceți timpul.
Formă clasică
SKALA candelabru combină modernitatea cu stilul clasic. Folosirea sticlei, otelului si materialului face din SKALA un decor pentru casa ta. Doar alegeți culoarea care vă oferă cea mai mare posibilitate de aranjare. Alb? Sau poate negru? Depinde de tine!
Orice culoare și putere
Nu trebuie să alegi același tip de lumină pentru toată casa. Dimpotrivă! Datorită becurilor interschimbabile E27, poți alege liber culoarea și puterea luminii pentru tipul de cameră. Mai puternic pentru sufragerie și ușor estompat pentru dormitor.
Alege un iluminat minimalist pentru casa ta
Informații suplimentare
| Greutate | 5,85 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 50 × 102 cm |
| Categorie | Candelabre |
| EAN | 5903282707573 |
| SKU | SL.0758 |
| Serie | 2BM |
| Colectie | Skala |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 50 |
| Lățimea produsului (cm) | 50 |
| Înălțimea produsului (cm) | 102 |
| Abajur | 50/12 |
| Dimensiunea titlului | 14/14 |
| Lungimea cartonului (cm) | 14 |
| Lățimea cartonului (cm) | 57 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 36 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,028728 |
| Greutate netă (kg) | 5,85 |
| Greutate brută (kg) | 6 |
| Tip de fir | E27 |
| Numărul de surse de lumină | 5 |
| Putere maximă (W) | max 15W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | 1 |
| Material | țesătură/sticlă/oțel |
| Formă | rola |
| Stil | minimalist |
| Funcționalitate | reglare sling |
| Culoare | negru |
| Culoarea cablului | transparent |
| Culoarea headlinerului | alb |
| Destin | Living, dormitor, sufragerie |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |





























































