Plafonieră TIUBE alb
151,61 lei
Seria Tiube este caracterizată printr -un design clasic și simplu, deci este perfect în camere cu un design minimalist. Îl recomandăm în principal pentru locurile de iluminat decorate în stil scandinav.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Lot de tavan TIUBE modern
Forma minimalistă a spotului de tavan TIUBE îl face perfect pentru orice interior modern. Va ilumina cu brio atât un living în stil scandinav, cât și o bucătărie la mansardă. Dimensiunea sa compactă o face ideală pentru instalarea deasupra unui mezanin sau într-un dulap, unde fiecare centimetru contează. Alegeți versiunea de formă și culoare din paleta noastră universală și bucurați-vă de cel mai bun design din casa dvs.
Incredibil de ușor de curățat
Locul TIUBE nu are colțuri și crăpăturile unde se poate acumula praf. Prin urmare, este nevoie doar de o mișcare a mâinii pentru a-l menține într-o curățenie impecabilă.
Nu necesită găurire pentru instalare
Nu aveți nevoie de unelte specializate sau echipa de renovare să atașeze spotul de tavan TIUBE. Instalarea practică pe suprafață vă permite să instalați spotul rapid, ușor și fără probleme.
Design universal
O formă simplă, geometrică, Culorile atemporale și designul discret sunt semnele distinctive ale spotului de tavan TIUBE. Atât varianta pătrată, cât și cea rotundă a spotului vor ilumina perfect orice cameră, fără a concura cu alte elemente decorative.
3 culori din care să alegi
Doriți spotul de tavan TIUBE să se integreze discret cu interiorul sau să contrasteze cu acesta? Alegeți locul în negru, alb sau gri pentru a crea o aranjare perfectă a camerei.
Becuri înlocuibile
Aveți nevoie de iluminare diferită pentru lucrul în bucătărie. si relaxare in sufragerie. Din fericire, puteți instala orice bec GU10* în spotul de tavan TIUBE și alegeți culoarea și intensitatea luminii potrivite.
*sursa de lumină nu este inclusă
Informații suplimentare
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 11 cm |
| Categorie | Lămpi de tavan |
| EAN | 5903282706941 |
| SKU | SL.0695 |
| Serie | Deep Space |
| Colectie | Tiube |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 12 |
| Lățimea produsului (cm) | 12 |
| Înălțimea produsului (cm) | 11 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 15,2 |
| Lățimea cartonului (cm) | 14 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 14 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,0029792 |
| Greutate netă (kg) | 0,3 |
| Greutate brută (kg) | 0,45 |
| Tip de fir | GU10/ES111 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | aluminiu |
| Formă | cilindric |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | luminile stinse |
| Culoare | alb |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Living, sufragerie, bucatarie, dormitor |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 48h |































































Recenzii
Nu există recenzii până acum.