Plafonieră ORBIS beton
137,03 lei
Această lampă neobișnuită sub forma unui solid geometric va atrage toți iubitorii de design modern. Poate fi adaptat cu ușurință la cele mai originale modele interioare în care domină combinații de materiale diferite. Plafond -ul prezentat are un cadru concret, oferindu -i un caracter crud. În același timp, lampa garantează o iluminare eficientă a camerei și, prin urmare, este indispensabilă atunci când se creează un interior confortabil inspirat de tendințele scandinave sau de designul industrial.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Plafon din beton
Căutați iluminat pentru un interior industrial, la mansardă? Faceți cunoștință cu colecția ORBIS Beton: downlights minimaliste care se caracterizează prin simplitate și funcționalitate în același timp. Montate individual sau într-un set, vă vor permite să creați un aranjament frumos în interiorul dvs.!
Ușor de curățat
O simplă ștergere cu o cârpă este suficient pentru a curăța lampa de praf. Plafoniera ORBIS Beton are o formă simplă, ușor de întreținut. Gata cu sesiunile lungi de curatare!
Instalare rapida si practica
Puteti monta plafoniera ORBIS Beton pe tavan rapid si fara efort. Instalarea practică pe suprafață înseamnă că durează doar câteva minute pentru a te bucura de strălucirea frumoasă în întreaga cameră.
Multe posibilități de aranjare
Datorită dimensiunea mică a lămpii, puteți crea o compoziție unică cu mai multe piese. Designul brut, minimalist îl face să arate grozav în orice cameră în stil industrial.
Atmosfera unică
Plafonul este realizat din masă de gips-ciment, care este mult mai ușor decât betonul tradițional, facilitând instalarea. În același timp, păstrează toate aspectele vizuale ale betonului, oferind interiorului un caracter natural.
Orice culoare și putere
Preferi caldul sau lumina rece? Vrei să difuzeze ușor întunericul sau să ilumineze bine întreaga cameră? Nu te poți decide? Cu lampa ORBIS, nu trebuie să faceți compromisuri: datorită becurilor interschimbabile GU10*, puteți obține exact efectul dorit. Alege orice culoare și putere luminoasă și bucură-te de atmosfera de vis din interiorul tău.
*becul nu este inclus
Înlocuire ușoară a becului
Când becul se sparge, pur și simplu înlocuiți-l – rapid, ieftin și în orice moment. Datorită utilizării becurilor LED interschimbabile, nu suportați costul înlocuirii întregii lămpi, așa cum este cazul modulelor LED. O soluție economică și convenabilă.
Informații suplimentare
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Categorie | Lămpi de tavan |
| EAN | 5902622429878 |
| SKU | SL.0488 |
| Serie | Persian Indigo |
| Colectie | Orbis |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 10 |
| Lățimea produsului (cm) | 10 |
| Înălțimea produsului (cm) | 10 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 17 |
| Lățimea cartonului (cm) | 17 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 17 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,004913 |
| Greutate netă (kg) | 0,6 |
| Greutate brută (kg) | 0,75 |
| Tip de fir | GU10 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | beton |
| Formă | cilindric |
| Stil | industrial |
| Funcționalitate | luminile stinse |
| Culoare | gri |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Living, dormitor, sufragerie |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |






























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.