Lampă suspendată UMBERTO negru
250,73 lei
Lămpile din oțel Umberto seamănă cu o formă de diamant frumos tăiat. Nuanțele de oțel suspendate de pe un fir delicat vor oferi fiecărui interior un caracter unic și vor deveni un decor de casă foarte bun. Lămpile Umberto ies în evidență datorită minimalismului lor industrial, dar formele lor elegante sunt inspirate de designul clasic – această marchetă unică are ca rezultat iluminarea, pe care nu o puteți trece indiferent.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Lampa de designer UMBERTO
UMBERTO este simplă, dar elegantă. Va aduce multă lumină oricărei locuințe mobilate modern. Înălțimea reglabilă a suspensiei vă oferă multe opțiuni de aranjare și vă permite să instalați lampa în orice cameră. Alegeți alb subtil sau negru cu caracter și mobilați-vă casa cu clasă.
Frumusețe și funcționalitate
Imaginați-vă că interiorul casei dvs. impresionează imediat după trecerea pragului. Forma geometrică a lămpii UMBERTO impresionează și introduce un stil neobișnuit în interiorul tău. Dar cel mai bun design este cunoscut în primul rând pentru funcționalitatea sa. Și așa este și cu UMBERTO.
Accent original
În lampa UMBERTO se atrage o atenție deosebită nuanței sale geometrice, care formează un cadru simbolic. Drept urmare, atunci când lumina este aprinsă, strălucirea se răspândește ușor în întreaga cameră și, în plus, îi subliniază decorul.
Două versiuni de culoare
Lampa se va adapta oricărui interior modern nu doar datorită designului său, ci și datorită culorilor universale din care puteți alege. Alege alb sau negru clasic și creează o compoziție luminoasă unică în apartamentul tău.
Strălucește acolo unde aveți nevoie
Căutați o lampă pentru sufragerie? Sau poate principala sursă de lumină pentru dormitor? UMBERTO va funcționa perfect în fiecare dintre aceste roluri. Datorită înălțimii reglabile a suspensiei, o puteți instala chiar sub tavan sau chiar deasupra mesei. Exact cum iti place.
Ajustați puterea și culoarea în funcție de nevoile dvs.
Datorită becurilor interschimbabile E27, puteți regla culoarea și puterea luminii într-o anumită cameră. In acest fel, vei personaliza si mai bine iluminatul in functie de nevoile tale.
Invitați-l pe UMBERTO acasă și alegeți un design de bun gust!
Informații suplimentare
| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 32 × 32 × 120 cm |
| Categorie | Lampe suspendate |
| EAN | 5902622427935 |
| SKU | SL.0294 |
| Serie | Powder Blue |
| Colectie | Umberto |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 32 |
| Lățimea produsului (cm) | 32 |
| Înălțimea produsului (cm) | 120 |
| Abajur | 32/20 |
| Dimensiunea titlului | 8/8 |
| Lungimea cartonului (cm) | 57 |
| Lățimea cartonului (cm) | 57 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 33 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,107217 |
| Greutate netă (kg) | 0,75 |
| Greutate brută (kg) | 0,9 |
| Tip de fir | E27 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 15W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | oţel |
| Formă | con |
| Stil | industrial |
| Funcționalitate | reglare sling |
| Culoare | negru |
| Culoarea cablului | transparent |
| Culoarea headlinerului | negru |
| Destin | Living, dormitor, bucatarie, hol, hol |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |





























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.