Lampă suspendată STRANG 120 LED 3000K
1.860,09 lei
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Lampa suspendată STRANG
Simplitatea se întâlnește cu modernitatea – lampa suspendată STRANG combină o construcție din oțel cu un modul LED avansat. Silueta sa neagră și elegantă se va potrivi perfect în interioarele moderne, precum și în cele inspirate din stilul industrial sau de la mansardă.
Minimalismul funcțional
STRANG nu este doar o lampă – este un sentiment când o linie subtilă de lumină poate umple întreaga cameră. Combină designul rafinat, minimalist cu un modul LED modern, creând împreună o simfonie vizuală unică.
Estetică adaptată pentru dvs.
Construcția din oțel negru adânc a STRANG se potrivește perfect în stilul mansardă, minimalist, modern sau industrial. Cu toate acestea, datorită schemei sale clasice de culori universale, îl puteți încorpora cu ușurință în alte amenajări ale oricărei încăperi: sufragerie, sufragerie, bucătărie sau dormitor.
Eficiență energetică ridicată >
Modulul LED avansat nu numai că arată elegant, dar este, de asemenea, excepțional de economisitor de energie și durabil. Datorită eficienței energetice ridicate, lampa STRANG este atât o alegere economică, cât și ecologică – durata de viață extinsă a modulului reduce cantitatea de deșeuri generate, având un impact pozitiv asupra mediului.
Confort deplin
strong>
Lumina pâlpâitoare în modulele LED standard, deși invizibilă pentru ochi, este percepută de simțuri. Poate provoca dureri de cap sau oboseală mai rapidă. În STRANG, am folosit un modul de înaltă calitate în care această problemă nu apare, permițând utilizarea pe deplin confortabilă a iluminatului timp de multe ore.
Informații suplimentare
| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 14 × 160 cm |
| NAZWA RO | Lampă suspendată STRANG 120 LED 3000K |
| Categorie | Lampe suspendate |
| EAN | 5903282742383 |
| SKU | TH.278 |
| Serie | Thoro |
| Colectie | Strang |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 120 |
| Lățimea produsului (cm) | 14 |
| Înălțimea produsului (cm) | 160 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 151 |
| Lățimea cartonului (cm) | 125 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 8 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,151 |
| Greutate netă (kg) | 1,3 |
| Greutate brută (kg) | 2,3 |
| Tip de fir | LED |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | 16W |
| Lumeni | 2116lm |
| Kelvins | 3000K |
| Bec inclus | DA |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | F |
| Conexiune | 1 |
| Material | aluminiu |
| Formă | liniar |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | efect de lumină întunecată |
| Culoare | negru |
| Culoarea cablului | transparent |
| Culoarea headlinerului | negru |
| Destin | Living, Sufragerie, Bucatarie, Dormitor |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 7 zile |










































































Recenzii
Nu există recenzii până acum.