Lampă suspendată REA 3L beton
478,14 lei
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Lampa suspendată REA
Burdă, sofisticată, modernă – lampa REA este o propunere unică pentru iubitorii de atmosfere industriale și de mansardă. Realizat din beton cenușiu și elemente din oțel negru, aduce spiritul metropolei contemporane în interior.
Puritatea betonului în inima interiorului
Imaginați-vă o mansardă în centrul orașului, tavane înalte, spații deschise, iar pe fundal – lampa REA. Simțiți puterea betonului brut și a oțelului rece. Lampa REA, folosind aceste două materiale, devine chintesența designului modern și atent.
O completare excepțională a amenajării
Forma conică, clasică a abajururilor combinate cu betonul brut este o combinație neobișnuită. REA încalcă convențiile și intră cu îndrăzneală în interioare – se va potrivi perfect în dormitorul, camera de zi sau sufrageria dvs.
Personaj industrial (și nu numai)
Lampa REA se potrivește perfect în spațiile industriale brute. Designul său se referă la halele fabricilor și la mansardele urbane, adăugând o expresie modernă și un caracter unic interioarelor. Deși concepută având în vedere amenajările industriale, se simte grozav și în spațiile moderne.
Puterea posibilităților
REA este disponibilă în mai multe versiuni: cu 1 , 2, și 3 abajururi, iar ultima are 2 variante: cu abajururi suspendate la aceeași înălțime sau la diferite înălțimi. Aceasta este o alternativă interesantă la soluțiile clasice – distinge interiorul și îi adaugă dinamism. Multe variante de lampi ofera si puterea posibilitatilor de a crea aranjamente individuale!
Calitate nativa in fiecare detaliu
Lampa REA a fost realizata in intregime in Polonia. Fabrica proprie ne oferă control deplin asupra fiecărei etape a producției, ceea ce ne permite să fim încrezători în calitatea oferită și în tine – în durabilitatea sa pentru mulți ani. Lasă interiorul tău să fie iluminat de strălucirea designului polonez!
Evidențiază caracterul spațiului tău cu REA!
Informații suplimentare
| Greutate | 2,96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 46 × 12 × 110 cm |
| NAZWA RO | Lampă suspendată REA 3L beton |
| Categorie | Lampe suspendate |
| EAN | 5903282735590 |
| SKU | SL.1225 |
| Serie | Persian Indigo |
| Colectie | Rea |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 46 |
| Lățimea produsului (cm) | 12 |
| Înălțimea produsului (cm) | 110 |
| Abajur | 12/22 |
| Dimensiunea titlului | 40/5,5/2,5 |
| Lungimea cartonului (cm) | 48 |
| Lățimea cartonului (cm) | 48 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 20 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,04608 |
| Greutate netă (kg) | 2,96 |
| Greutate brută (kg) | 3,4 |
| Tip de fir | E14 |
| Numărul de surse de lumină | 3 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | 2 |
| Material | beton |
| Formă | con |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | luminile stinse |
| Culoare | gri |
| Culoarea cablului | negru |
| Culoarea headlinerului | negru |
| Destin | Living, dormitor, sufragerie, bucatarie, restaurant, hol, hol, birou |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 7 zile |
































































Recenzii
Nu există recenzii până acum.