Lampă suspendată RANA 2 negru
1.237,54 lei
Rana – o formă geometrică brută dedicată interioarelor moderne. Funii de oțel finisate cu tuburi ovale, conturate cu un cadru obișnuit, dau efectul unei compoziții spațiale care nu este numai funcțională, ci și decorativă.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Îndrăgostește-te de armonia formelor
Descoperă designul unic al lămpilor Rana. Adevărata frumusețe constă în simplitate. Nu are nevoie de decoratiuni inutile sau adaosuri care distrag atentia, pentru ca orbeste prin forma sa pura. La fel ca lămpile din colecția Rana.
Formă brută, geometrică
Este opera unui designer polonez cu recunoaștere internațională. Creat în întregime în Polonia, având în vedere interioarele moderne din întreaga lume. Lămpile Rana sunt crunte în formă pentru a sublinia farmecul echipamentului din jur. Ele combină minimalismul cu eleganța discretă și funcționalitatea cu un efect decorativ echilibrat. De aceea, se simt atât de bine în restaurantele elegante și în interioarele caselor bine proiectate.
Design frumos și funcțional
În colecția Rana, nimic nu este întâmplător. Nici conturul simplu, pătrat al cadrului, nici liniile de oțel care îl taie ca o săgeată. Funcția lor este în primul rând de a accentua stilul minimalist al interiorului. Pe de altă parte, tuburile subțiri ascund o sursă de lumină care direcționează strălucirea exact acolo unde aveți nevoie. Fie că este pe un blat de masă sau pe un tejghea de recepție dintr-un hotel.
Rana este libertatea de creație
Puteți combina lămpile din colecția Rana în mai multe configurații, creând decoruri care amintesc de instalațiile artistice. Așa că dezlănțuiți-vă creativitatea! Lasă liniile geometrice ale lămpilor Rana să deseneze modele în spațiu care se vor potrivi cel mai bine cu designul tău interior.
Știm cât de important este designul unic pentru tine.
Dar durabilitatea corpurilor de iluminat nu este mai puțin importantă. De aceea ne-am ocupat de ambele aspecte. Am încredințat designul lui Łukasz Kwietniewski – un arhitect de interior polonez ale cărui lucrări sunt cunoscute în întreaga lume. Pe de altă parte, producem totul în întregime în Polonia pentru a avea control maxim asupra calității lămpilor pe care le punem în mâinile dumneavoastră.
Subliniați frumusețea subtilă a interiorului dvs.!
Alegeți forma minimalistă a lămpilor Rana.
Informații suplimentare
| Greutate | 5,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 6 × 200 cm |
| Categorie | Lampe suspendate |
| EAN | 5903282763715 |
| SKU | TH.019CZ |
| Serie | Thoro |
| Colectie | Rana |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 100 |
| Lățimea produsului (cm) | 6 |
| Înălțimea produsului (cm) | 200 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | 45/5/2 |
| Lungimea cartonului (cm) | 118 |
| Lățimea cartonului (cm) | 118 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 18 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,250632 |
| Greutate netă (kg) | 5,05 |
| Greutate brută (kg) | 5,2 |
| Tip de fir | GU10 |
| Numărul de surse de lumină | 2 |
| Putere maximă (W) | max 10W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | 1 |
| Material | oţel |
| Formă | pătrat |
| Stil | minimalist |
| Funcționalitate | reglare sling |
| Culoare | negru |
| Culoarea cablului | negru |
| Culoarea headlinerului | negru |
| Destin | Living, dormitor, sufragerie, bucatarie, restaurant, hol |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 7 zile |































































Recenzii
Nu există recenzii până acum.