Lampă suspendată ceramică GOBI
209,92 lei
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Lampa GOBI cu modele geometrice originale se referă la stilul cubist. Va deveni un decor unic pentru interiorul dvs., care datorită luminii frumoase va arăta și mai spectaculos.
Design elegant în spiritul cubism
The Lampa GOBI confera interiorului un aspect usor artistic. Totul datorită decorațiunilor subtile sub formă de triunghiuri geometrice, referindu-se la opere de artă cubiste. Combinația acestor accente cu o culoare albă neutră face ca lampa să fie atât rafinată, cât și universală.
Pentru fiecare membru al gospodăriei
Datorită esteticii sale minimaliste și De culoare neutră, albă, lămpile GOBI se potrivesc perfect atât în interioarele moderne, cât și în cele tradiționale. Ele pot decora o cameră de zi, o sufragerie, un dormitor sau un hol. De asemenea, vor fi pe placul adolescenților și se vor potrivi perfect cu camerele lor.
Aranjamente individuale
Lampa GOBI vine în două versiuni: un tub triunghi rupt și o formă clasică de candelabru, decorat și cu triunghiuri geometrice. Alege-ți preferatul sau combina ambele tipuri. Puteți experimenta cu aranjamentul, lungimea și numărul lămpilor. În acest fel, vei crea amenajări extraordinare de iluminat care vor da interiorului tău un caracter unic.
Lumina de care ai nevoie
Cu lampa GOBI, vei se poate potrivi cu un bec cu puterea aleasă și culoarea luminii preferată. Datorită acestui fapt, camera ta va fi exact așa cum îți place și își va îndeplini funcția – lumină puternică pentru lectură, lumină mai blândă pentru a crea o atmosferă confortabilă pentru relaxare? Tu decizi!
Cea mai bună ceramică
Lampa GOBI/MINT este realizată din ceramică de cea mai înaltă calitate, ceea ce asigură durabilitate și eleganță. Măiestria sa solidă într-o fabrică poloneză garantează o viață lungă în interiorul dumneavoastră. Aceasta este o veste bună pentru că veți iubi cu siguranță noul dvs. iluminat și nu veți dori să îl schimbați mult timp.
Lasă-ți camera să înflorească cu lampa GOBI!
Informații suplimentare
| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 17 × 17 × 126 cm |
| NAZWA RO | Lampă suspendată ceramică GOBI |
| Categorie | Lampe suspendate |
| EAN | 5903282742529 |
| SKU | SL.1250 |
| Serie | Café Au Lait |
| Colectie | Gobi |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 17 |
| Lățimea produsului (cm) | 17 |
| Înălțimea produsului (cm) | 126 |
| Abajur | 17/19 |
| Dimensiunea titlului | 80/30 |
| Lungimea cartonului (cm) | 26,5 |
| Lățimea cartonului (cm) | 26,5 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 22 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,0154495 |
| Greutate netă (kg) | 1,3 |
| Greutate brută (kg) | 1,6 |
| Tip de fir | E27 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 15W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | 1 |
| Material | ceramică |
| Formă | diamant |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | luminile stinse |
| Culoare | alb |
| Culoarea cablului | alb |
| Culoarea headlinerului | alb |
| Destin | Living, dormitor, sufragerie, bucatarie, restaurant, hol, hol, birou |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 7 zile |
































































Recenzii
Nu există recenzii până acum.