Lampă pedantă BLISS 1 negru
157,44 lei
Sursa de lumina: G9, 1x LED max 8W, ~230V, 50Hz, IP20, clasa de protectie I
Sursa de lumină nu este inclusă.
Dimensiuni: 8/8/118 cm
Dimensiuni abajurului: 44/3 cm
Material: otel
Culoare: negru
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Lampa de suspendare BLISS
Eleganță în simplitate
Lampa de pandantiv BLISS este chintesența minimalismului modern, a cărui zveltă forma neagră va completa perfect orice interior. Forma subtilă și aspectul elegant îl fac să se potrivească perfect pentru aranjamente atât în stil industrial, cât și în stil scandinav sau modern.
Aranjament individual
BLISS oferă flexibilitatea de a creați un iluminat adaptat nevoilor dvs. Cu opțiunea a trei puncte de lumină G9 separate, puteți experimenta cu plasarea luminii pentru a crea compoziții de iluminat unice în casa dvs.
Perfecțiunea în detaliu
Suprafața neagră mată a lămpii BLISS funcționează perfect cu designul minimalist, adăugând caracter și rafinament interioarelor dumneavoastră. Este o alegere excelentă pentru spațiile în care estetica joacă un rol cheie.
Ușurința în utilizare
BLISS este și funcțională – posibilitatea de a folosi becuri G9 interschimbabile vă oferă libertatea de a alege culoarea și puterea luminii, permițându-vă să potriviți perfect iluminarea în orice situație și dispoziție.
Stil și versatilitate
Datorita designului sau atemporal, lampa cu pandantiv BLISS se va potrivi perfect intr-o varietate de interioare, de la livinguri moderne la sufragerii sau bucatarii elegante. Este o investiție în calitate și estetică care va rezista testului timpului.
Informații suplimentare
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 8 × 118 cm |
| Categorie | Lampă suspendată |
| EAN | 5903282793996 |
| SKU | SL.1462 |
| Serie | Ocean Green |
| Colectie | Bliss |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 8 |
| Lățimea produsului (cm) | 8 |
| Înălțimea produsului (cm) | 118 |
| Abajur | 44/3 |
| Dimensiunea titlului | 8/3 |
| Lungimea cartonului (cm) | 10 |
| Lățimea cartonului (cm) | 8 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 52 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,00416 |
| Greutate netă (kg) | 0,5 |
| Greutate brută (kg) | 1 |
| Tip de fir | G9 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 8W LED |
| Lumeni | N/A |
| Kelvins | N/A |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | N/A |
| Conexiune | 2 |
| Material | oţel |
| Formă | geometric |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | reglare sling |
| Culoare | negru |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | negru |
| Destin | Coridor, hol, living, dormitor |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |





































































Recenzii
Nu există recenzii până acum.