Lampă de perete TEAR alb
174,93 lei
Lampa de perete lacrimă este plină de soluții surprinzătoare: de la aspectul său până la modul în care lumina luminează interiorul și multe altele. Cu doar o privire la această lampă, o puteți imagina cu ușurință într -un interior cu mansardă, modern sau industrial. Versiunea albă mai ușoară, albă se va încadra perfect într-un spațiu în stil scandinav.
Lampa de perete lacrimă servește perfect ca o sursă suplimentară de lumină și o decorare a camerei tale în același timp. De sub carcasă, strălucirea lămpii se răspândește în două direcții, creând un efect decorativ pe perete. Lacrimă va funcționa la fel de bine ca o lampă de noptieră și ca iluminare a coridorului.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Aplică TEAR
Aplică TEAR este plină de soluții surprinzătoare, începând cu aspectul său și terminând cu felul în care cade lumina. Este o modalitate perfectă de a ilumina și de a decora o cameră în același timp.
Îmbunătățește interioarele elegante
O singură privire la această lampă este suficientă pentru a fi ușor imaginați-l într-un interior loft, modern sau industrial. Varianta mai strălucitoare, albă, va atârna de bunăvoie într-un spațiu în stil scandinav.
Strălucire decorativă
Îți plac soluțiile care combină practicul cu estetica? Exact asta oferă Lampa de perete TEAR. Lumina de la lampă se răspândește în două direcții, creând un efect decorativ pe perete.
Utilizări multiple
Lampa de perete TEAR este la fel de potrivită ca și o lampă de noptieră așa cum este pentru a ilumina un hol. Designul său universal, dar interesant, vă permite să aranjați lampa în multe moduri diferite în diferite interioare. Profita de posibilitatile pe care TEAR le ofera in casa ta!
Schema universala de culori
Lampa de perete TEAR este disponibila in doua culori: alb si negru. Îl poți potrivi cu ușurință cu designul tău interior și îl poți instala fără probleme. Nu vei găsi o soluție mai bună!
Lumină caldă sau rece? Tu alegi!
Becurile înlocuibile vă permit să alegeți puterea și culoarea luminii. Puteți crea cu succes o atmosferă favorabilă în biroul dvs. cu lumină albă sau una liniștitoare în dormitorul dvs. cu lumină caldă.
Alegeți Iluminare Elegantă cu Lampa de Perete TEAR!
Informații suplimentare
| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 13 × 10 × 30 cm |
| Categorie | Lămpi de perete |
| EAN | 5903282723948 |
| SKU | SL.1062 |
| Serie | Blue Sapphire |
| Colectie | Tear |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 13 |
| Lățimea produsului (cm) | 10 |
| Înălțimea produsului (cm) | 30 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 34 |
| Lățimea cartonului (cm) | 14 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 13 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,006188 |
| Greutate netă (kg) | 0,54 |
| Greutate brută (kg) | 0,72 |
| Tip de fir | G9 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 8W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | 1 |
| Material | oţel |
| Formă | oval |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | luminează în sus și în jos |
| Culoare | alb |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Living, dormitor, sufragerie, bucatarie |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |






























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.