Lampă de perete lăcuită VIXEN alb lucios
239,07 lei
Invitați interesanta lampa de perete Vixen la interiorul dvs. și lăsați -o să vă încânte în fiecare zi! Nu numai că va fi o sursă plăcută de lumină, ci și un element decorativ interesant. Lumina se răspândește din două părți, de sus și de jos, astfel încât lampa va funcționa perfect ca lumină decorativă pentru pereți sau imagini. Pur și simplu nu poți doar să te plimbi pe lampa de perete Vixen.
Ceramica albă lucioasă din care este realizată această lampă este un material extrem de versatil. Vă va permite să luminați cu succes interiorul băii, holului, bucătăriei, livingului sau dormitorului, aranjat în orice stil. Poate fi folosit și în restaurante sau spații de birou.
Stoc furnizor
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Aplică VIXEN lăcuită
Invită veioza VIXEN în interiorul tău și luminează-ți casa, creând în același timp o atmosferă unică. Este atât funcțional, cât și decorativ, luminând holul tău, evidențiind pereții tăi texturați sau oferind lumină moale, perfectă pentru relaxare. Forma sa simplă, geometrică, se îmbină perfect cu diverse stiluri de interior. Descoperiți posibilitățile pe care le oferă lampa de perete VIXEN.
Lumina de care are nevoie casa dvs.
Puteți să vă așezați pe spate și să vă relaxați confortabil în fotoliul dvs., dar asta nu este tot ceea ce această lampă frumoasă, lăcuită din ceramică, poate face pentru tine. Va lumina orice parte a casei dvs. care are nevoie de mai multa lumina si va accentua stilul sau unic. Invitați-l în casa dvs. și vedeți cum VIXEN vă transformă interiorul.
Un duo de tradiție și modernitate
Combinația de sticlă și ceramică îmbină perfect clasicul și stiluri moderne. Acest lucru face ca veioza de perete o potrivire excelentă pentru interioare de diferite stiluri, cum ar fi rustic, scandinav sau industrial.
Agățați-o oriunde doriți
Creați un aranjament coeziv în casa ta. Lampa de perete VIXEN se va potrivi perfect în hol, sufragerie și chiar în bucătărie. Îl poți agăța la orice înălțime în orice cameră. Iluminați-vă designul interior și creați o atmosferă unică cu lampa de perete VIXEN. Casa ta va fi și mai frumoasă acum.
Curățare rapidă și ușoară
Nu trebuie să petreci mult timp cu curățarea. Cu lampa de perete VIXEN, este ușor să păstrezi lucrurile în ordine. Pur și simplu ștergeți-l cu o cârpă din când în când.
Alegeți tipul dvs. de lumină
Fiecare cameră din apartamentul dvs. are un scop diferit, astfel încât necesită iluminare diferită. Datorită becurilor interschimbabile G9, puteți alege culoarea și intensitatea luminii care se potrivesc cel mai bine cu camera de zi, bucătărie sau dormitor.
Alegeți Timeless Elegance cu VIXEN Lighting.
Informații suplimentare
| Greutate | 1,21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 31,5 × 9,5 × 14,5 cm |
| Categorie | Lămpi de perete |
| EAN | 5903282726390 |
| SKU | SL.1048 |
| Serie | Café Au Lait |
| Colectie | Vixen |
| Garanție | 5 ani |
| Lungimea produsului (cm) | 31,5 |
| Lățimea produsului (cm) | 9,5 |
| Înălțimea produsului (cm) | 14,5 |
| Abajur | Nu se aplică |
| Dimensiunea titlului | Nu se aplică |
| Lungimea cartonului (cm) | 21,5 |
| Lățimea cartonului (cm) | 15,5 |
| Înălțimea cartonului (cm) | 38,5 |
| Volumul cartonului (M3) | 0,012830125 |
| Greutate netă (kg) | 1,21 |
| Greutate brută (kg) | 1,45 |
| Tip de fir | G9 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Putere maximă (W) | max 8W LED |
| Lumeni | Nu se aplică |
| Kelvins | Nu se aplică |
| Bec inclus | NU |
| Clasa IP | IP20 |
| Clasa de energie | Nu se aplică |
| Conexiune | Nu se aplică |
| Material | ceramică |
| Formă | semicircular |
| Stil | modern |
| Funcționalitate | luminează în sus și în jos |
| Culoare | alb |
| Culoarea cablului | Nu se aplică |
| Culoarea headlinerului | Nu se aplică |
| Destin | Sufragerie, dormitor, hol, living, hol, bucatarie |
| Țara de producție | Fabricat in Polonia |
| Timp aproximativ de expediere | 24h |





























































Recenzii
Nu există recenzii până acum.